LEGISLATIVE ASSEMBLY ESTIMATES COMMITTEES 2017

 

View Video Archives of Estimates

 

 Budget Papers for 2017-18 


Tuesday, 19 September - Estimates Committees A & Estimates Committees B
Wednesday, 20 September - Estimates Committees A & Estimates Committees B
Thursday, 21 September - Estimates Committees A & Estimates Committees B


COMMITTEE A : TUESDAY, 19 SEPTEMBER 2017

Full Daily Hansard

Full Supplementary Information

TIME
ASSEMBLY CHAMBER
MEMBERSHIP
CHAIR
HANSARD EXTRACT
9:00 AM

DIVISION 1 - PARLIAMENT

DIVISION 2 - PARLIAMENTARY COMMISSIONER FOR ADMINISTRATIVE INVESTIGATIONS 

 

Responsible Minister: SPEAKER

 
Nahan
Kirkup
Blayney
 
Hughes
Buti
O'Malley
 
 
Lisa Baker

Div 1: Parliament

[Division 1: Supplementary Information]


Div 2: Parliamentary Commissioner for Administrative Investigations


Div 14: Department of Communities (Services 9 & 10: Seniors and Ageing; Volunteering)


Div 22: Department of Local Government, Sport and Cultural Industires (Services 20, 21 & 22: Sport and Recreation)

[Division 22: Supplementary Information]


Div 32: WA Sports Centre Trust

10:00 AM

DIVISION 14 - DEPARTMENT OF COMMUNITIES (Services 9 & 10: Seniors and Aging; Volunteering)

 

DIVISION22 - DEPARTMENT OF LOCAL GOVERNMENT, SPORT AND CULTURAL INDUSTRIES (Services 20, 21 & 22: Sport and Recreation)

 

DIVISION 32 - WA SPORTS CENTRE TRUST

 

 

 

Responsible Minister: MURRAY

 
 
McGrath
O'Donnell
Rundle
  
 
Hughes
Buti
O'Malley
 
 
Terry Healy
11:00 AM
 
McGrath
O'Donnell
Rundle
 
Hughes
Whitby
Buti
 
 
Lisa Baker
 
12 NOON
 
 
McGrath
O'Donnell
Rundle
 
 
Hughes
Whitby
Buti
 
 
Ian Blayney
 
1:00 PM
LUNCH BREAK
2:00 PM

DIVISION 33 - TREASURY


DIVISION 34 - ECONOMIC REGULATION AUTHORITY

 

DIVISION 35 - OFFICE OF THE AUDITOR GENERAL


DIVISION 36 - FINANCE


DIVISION 25 - DEPARTMENT OF PLANNING; LANDS AND HERITAGE (Services 9 & 10: Aboriginal Affairs) (Including Native Title and Aboriginal Policy Issues)


WA TREASURY CORPORATION


INSURANCE COMMISSION OF WA


 
Nalder
Nahan
Redman
 
Shaw
Whitby
Buti
 
 
Terry Healy

Div 33: Treasury

[Division 33: Supplementary Information]

[ Corrigendum: Division 33: Supplementary Information A4 table ]


Div 34: Economic Regulation Authority


Div 35: Office of the Auditor General


Div 36: FinanceDiv 25: Department of Planning; Lands and Heritage (Services 9 & 10: Aboriginal Affairs)(Including Native Title and Aboriginal Policy Issues)


WA Treasury Corporation

[WA Treasury Corporation: Supplementary Information]


Insurance Commission of WA

3:00 PM
 
Nalder
Katsambanis
Redman
 
Shaw
Whitby
Buti
 
 
Shane Love
4:00 PM
 
Nalder
Katsambanis
Redman
 
Shaw
Buti
Mubarakai
 
 
Ian Blayney
5:00 PM
 
Nalder
Katsambanis
Redman
 
Shaw
Buti
Mubarakai
 
 
Terry Healy
6:00 PM
DINNER BREAK
 7:00 PM

HORIZON POWER


SYNERGY


WESTERN POWER

 
Responsible Minister: WYATT
 
Nalder
Nahan
Redman
 
Shaw
Stojkovski
Mubarakai
 
Ian Blayney

Horizon Power 


Synergy

[Synergy: Supplementary Information] 


Western Power

8:00 PM
 
Nalder
Nahan
Redman
 
Shaw
Stojkovski
Mubarakai
 
Terry Healy
9:00 PM
 
Nalder
Nahan
Redman
 
Shaw
Stojkovski
Mubarakai
 
Lisa Baker
10:00 PM
COMMITTEE A CONCLUDES AT 10PM


Back to Top

COMMITTEE B : TUESDAY, 19 SEPTEMBER 2017

Full Daily Hansard

Full Supplementary Information

TIME
COUNCIL CHAMBER
MEMBERSHIP
CHAIR
HANSARD EXTRACT
9:00 AM

DIVISION 13 - DEPARTMENT OF WATER AND ENVIRONMENTAL REGULATION (Services 1, 2 & 3: Water)


WATER CORPORATION 


BUSSELTON WATER CORPORATION
 

  
Responsible Minister: KELLY 
 
 Marmion
Mettam
Redman
 
Folkard
Hamilton
Urban
 
 
Janine Freeman

Div 13: Department of Water and Environmental Regulation (Services 1, 2 & 3: Water)

[Division 13: Supplementary Information]


Water Corporation


Busselton Water Corporation


Div 16: Department of Primary Industries and Regional Development (Services 1, 2, & 3: Fisheries)


Forrest Products Commission


Div 46: Office of the Government Chief Information Officer


Div 47: Chemistry Centre


Div 7: Department of Jobs, Tourism, Science and Innovation (Service 1: Science)


Div 8: Health

[Division 8: Supplementary Information]


Div 9: Mental Health Commission

[Division 9: Supplementary Information]

10:00 AM


 
Marmion
Mettam
Redman
 
Folkard
Hamilton
Urban
 
 
Shane Love
10:30 AM

DIVISION 16 - DEPARTMENT OF PRIMARY INDUSTRIES AND REGIONAL DEVELOPMENT (Services 1, 2, & 3: Fisheries)


FORREST PRODUCTS COMMISSION


DIVISION 46 - OFFICE OF THE GOVERNMENT CHIEF INFORMATION OFFICER


DIVISION 47 - CHEMISTRY CENTRE


DIVISION 7 - DEPARTMENT OF JOBS, TOURISM, SCIENCE AND INNOVATION (Service 1: Science)


Responsible Minister: KELLY 
 
L'Estrange
Blayney
Catania
 
Folkard
Hamilton
Urban
 
 
Shane Love
 11:00 AM
 
L'Estrange
Blayney
Catania
 
 
Folkard
Hamilton
Urban
 
 
Janine Freeman 
12 NOON

DIVISION 8 - HEALTH

 

DIVISION 9 - MENTAL HEALTH COMMISSION 

 
Marmion
Barnett
Davies
 
 
Folkard
Hamilton
Urban
 
Shane Love
1:00 PM
 LUNCH BREAK
2:00 PM

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Responsible Minister: COOK 
 
 
 
 
 
 
Marmion
Barnett
Davies
 
Millman
O'Malley
Urban
 
 
Stephen Price 

 

 







Div 22: Department of Local Government, Sport and Cultural Industries (Services 1, 3 to 17: Local Government; Culture and Arts) 

[Division 22: Supplementary Information]

3:00 PM

 
Marmion
Barnett
Davies
 
Millman
O'Malley
Urban
 
 
 
Sabine Winton
4:00 PM

 
Marmion
Barnett
Davies
 
 
Millman
O'Malley
Urban
 
 

Stephen Price
5:00 PM
DIVISION 22 - DEPARTMENT OF LOCAL GOVERNMENT, SPORT AND CULTURAL INDUSTRIES (Services 1, 3 to 17: Local Government; Culture and Arts) 
 
Krsticevic
O'Donnell
Love
 
 
Millman
Carey
O'Malley
 
 
Sabine Winton
6:00 PM
DINNER BREAK
7:00 PM

DIVISION 25 - DEPARTMENT OF PLANNING,  LANDS AND HERITAGE (Services 7 & 8: Heritage)

 

DIVISION 23 - HERITAGE COUNCIL OF WA

 

DIVISION 24 - NATIONAL TRUST OF AUSTRALIA (WA)

 

 
Responsible Minister: TEMPLEMAN 
 
 
 
Krsticevic
O'Donnell
Love
 
  
 
Carey
O'Malley
Urban
 
 
Lisa Baker

Div 25: Department of Planning, Lands and Heritage (Services 7 & 8: Heritage)

 

Div 23: Heritage Council of WA


Div 24: National Trust of Australia (WA)

[Division 24: Supplementary Information]


Division 16: Primary Industry and Regional Development (Services 4 to 12: Agriculture and Food)

[Division 16: Supplementary Information]


Division 17: Rural Business Development Corporation

[Division 17: Supplementary Information]

8:00 PM 
 
Krsticevic
O'Donnell
Love
 
 
Carey
O'Malley
Urban
 
 
Sabine Winton
9:00 PM

DIVISION 16 - PRIMARY INDUSTRY AND REGIONAL DEVELOPMENT (Services 4 to 12: Agriculture and Food)

 

DIVISION 17 - RURAL BUSINESS DEVELOPMENT CORPORATION

 
Responsible Minister: TEMPLEMAN 
 
 
Blayney
Mettam
Love
 
 
Carey
O'Malley
Urban
 
 
Stephen Price
10:00 PM
COMMITTEE B CONCLUDES AT 10PM


Back to Top

COMMITTEE A : WEDNESDAY, 20 SEPTEMBER 2017

Full Daily Hansard

Full Supplementary Information

TIME
ASSEMBLY CHAMBER
MEMBERSHIP
CHAIR
HANSARD EXTRACT
9:00 AM

DIVISION 21 - DEPARTMENT OF JUSTICE (Services 1 to 6: Attorney General)   


DIVISION 26 - CORRUPTION AND CRIME COMMISSION  


DIVISION 27 - COMMISSIONER FOR EQUAL OPPORTUNITY  


DIVISION 28 - OFFICE OF THE DIRECTOR OF PUBLIC PROSECUTIONS  


DIVISION 29 - COMMISSIONER FOR CHILDREN AND YOUNG PEOPLE  


DIVISION 30 - OFFICE OF THE INFORMATION COMMISSIONER  


DIVISION 31 - PARLIAMENTARY INSPECTOR OF THE CORRUPTION AND CRIME COMMISSION

 

 

  
 
 Responsible Minister: QUIGLEY 
 
Katsambanis
Barnett
Catania
 
 
Hughes
Folkard
Clarke
 
 
Lisa Baker

Div 21: Department of Justice (Services 1 to 6: Attorney General)

[Division 21: Supplementary Information]


Div 26: Corruption and Crime Commission


Div 27: Commissioner for Equal Opportunity

[Division 27: Supplementary Information]


Div 28: Office of the Director ofPublic Prosecutions

[Division 28: Supplemetary Information]


Div 29: Commissioner for Children and Young People

 

Div 30: Office of the Information Commissioner


Div 31: Parliamentary Inspector of the Corruption and Crime Commission

10:00 AM
 
 
Katsambanis
Barnett
Catania
 
 
Hughes
Folkard
Clarke
 
 
Sabine Winton 
11:00 AM
 
 
Katsambanis
Barnett
Catania
 
 
Hughes
Folkard
Clarke
 
 
Stephen Price
12 NOON
 
 
Katsambanis
Barnett
Catania
 
 
Hughes
Folkard
Clarke
 
 
Sabine Winton
1:00 PM
LUNCH BREAK
2:00 PM

DIVISION 18 - FIRE AND EMERGENCY SERVICES  


DIVISION 19 - OFFICE OF EMERGENCY MANAGEMENT  


DIVISION 21 - DEPARTMENT OF JUSTICE (Services 7 & 8: Corrective Services) 


DIVISION 20 - OFFICE OF THE INSPECTOR OF CUSTODIAL SERVICES  

   


Responsible Minister: LOGAN 
 
Katsambanis
Blayney
Redman
 
Hughes
Rowe
Clarke
 
 
Lisa Baker

Div 18: Fire and Emergency Services

[Division 18: Supplementary Information]


Div 19: Office of Emergency Management


Div 21: Department of Justice (Services 7 & 8: Corrective Services)


Div 20: Office of the Inspector of Custodial Services


Div 7: Department of Jobs, Tourism, Science and Innovation (Services 2, 3 & 4: Tourism)

3:00 PM 
 
Katsambanis
Blayney
Redman
 
Hughes
Rowe
Clarke
 
Stephen Price
4:00 PM
 
Katsambanis
Kirkup
Redman
 
Hughes
Rowe
Clarke
 
 Lisa Baker
5:00 PM
DIVISION 7 - DEPARTMENT OF JOBS, TOURISM, SCIENCE AND INNOVATION (Services 2, 3 & 4: Tourism) 
 
Mettam
Barnett
Catania
 
 
Hughes
Rowe
Clarke
 
Sabine Winton
6:00 PM
DINNER BREAK
7:00 PM

DIVISION 12 - BIODIVERSITY, CONSERVATION AND ATTRACTIONS (Services 2, 6 & 7: Tourism)  


DIVISION 22 - DEPARTMENT LOCAL GOVERNMENT, SPORT AND CULTURAL INDUSTRIES (Services 2, 18 & 19: Racing and Gaming; Citizenship & Multicultural Interests)  


RACING AND WAGERING WA  


DIVISION 37 - SMALL BUSINESS DEVELOPMENT CORPORATION


DIVISION 7 - DEPARTMENT OF JOBS, TOURISM, SCIENCE AND INNOVATION (Services 1: Defence Issues)

 
 
 Responsible Minister: PAPALIA 
 
Mettam
McGrath
Catania
 
Folkard
Rowe
Clarke
 
Terry Healy

Div 12: Biodiversity, Conservation and Attractions (Services 2, 6 & 7: Tourism)

 

Div 22: Department Local Government, Sport and Cultural Industries (Services 2, 18 & 19: Racing and Gaming; Citizenship & Multicultural Interests)

[Division 22: Supplementary Information]

 

Racing and Wagering WA

 

Div 37: Small Business Development Corporation


Div 7: Department of Jobs, Tourism, Science and Innovation (Services 1: Defence Issues)

[Division 7: Supplementary Information]

8:00 PM
 
Mettam
McGrath
Catania
 
Folkard
Rowe
Clarke
 
Stephen Price
9:00 PM
 
Mettam
McGrath
Catania
 
Folkard
Rowe
Clarke
 
Lisa Baker
10:00 PM
COMMITTEE A CONCLUDES AT 10PM


Back to Top



COMMITTEE B : WEDNESDAY, 20 SEPTEMBER 2017

Full Daily Hansard

Full Supplementary Information

TIME
COUNCIL CHAMBER
MEMBERSHIP
CHAIR
HANSARD EXTRACT
9:00 AM

DIVISION 10 – EDUCATION


DIVISION 11 – TRAINING AND WORKFORCE DEVELOPMENT 


CENTRAL REGIONAL TAFE 


SOUTH REGIONAL TAFE 


NORTH REGIONAL TAFE 

   


Responsible Minister : PAPALIA 
 
 
Harvey
L'Estrange
Rundle
 
  
Whitby
Sanderson
Hamilton
 
 
  
Shane Love

Div 10: Education

[Division 10: Supplementary Information]


Div 11: Training and Workforce Development

[Division 11: Supplementary Information]


Central Regional TAFE


South Regional TAFE


North Regional TAFE

10:00 AM
 
Harvey
L'Estrange
Rundle
 
Whitby
Sanderson
Hamilton
 
 
Terry Healy
11:00 AM
 
Harvey
L'Estrange
Rundle
 
Whitby
Sanderson
Hamilton
 
 
Shane Love
12 NOON
  
Harvey
L'Estrange
Rundle
 
Whitby
Sanderson
Hamilton
 
 
 
Ian Blayney
1:00 PM
 LUNCH BREAK 
2:00 PM

DIVISION 12 - DEPARTMENT OF BIODIVERSITY, CONSERVATION AND ATTRACTIONS (Services 1, 3 to 10: Environment)


DIVISION 13 - DEPARTMENT OF WATER AND ENVIRONMENTAL REGULATION (Services 4 to 9: Environment)


DIVISION 14 - DEPARTMENT OF COMMUNITIES (Services 11 to 17: Disability Services)

 
 
 

Responsible Minister : WHITBY 

 
 
Nalder
Krsticevic
Love
 
Millman
Tallentire
O'Malley
 
 
Terry Healy

Div 12: Department of Biodiversity, Conservation and Attractions (Services 1, 3 to 10: Environment)

[Division 12 Supplementary Information]


Div 13: Department of Water and Environmental Regulation (Services 4 to 9: Environment)


Div 14: Department of Communities (Services 11 to 17: Disability Services)

3:00 PM
 
 
Nalder
Krsticevic
Love
 
 
Millman
Tallentire
O'Malley
 
 
 
Sabine Winton
4:00 PM
 
Nalder
Krsticevic
Love
 
Millman
Tallentire
O'Malley
 
 
Janine Feeman
5:00 PM

 
Nalder
Krsticevic
Love
 
Millman
Tallentire
O'Malley
 
Ian Blayney
6:00 PM
DINNER BREAK
7:00 PM

DIVISION 15 - POLICE


 
 








Responsible Minister: ROBERTS 
 
 
 
Katsambanis
Harvey
Love 
 
 
 
Shaw
Millman
Tallentire
 
 
 
 
Janine Freeman

Div 15: Western Australian Police 

 7:30 PM
 
 
8:00 PM
 
 
Katsambanis
Harvey
Love 
 
Shaw
Millman
Tallentire
 
 
Shane Love
9:00 PM
 
Katsambanis
Harvey
Love 
 
Shaw
Millman
Tallentire
 
 
Janine Freeman
10:00 PM
COMMITTEE B CONCLUDES AT 10PM

 

 Back to Top

 

COMMITTEE A : THURSDAY, 21 SEPTEMBER 2017

Full Daily Hansard

Full Supplementary Information

TIME ASSEMBLY CHAMBER MEMBERSHIP CHAIR        HANSARD EXTRACT         
9:00 AM

DIVISION 3 - PREMIER AND CABINET 


DIVISION 4 - PUBLIC SECTOR COMMISSION 


DIVISION 7 - DEPARTMENT OF JOBS, TOURISM, SCIENCE AND INNOVATION (Services 1: State Development, Jobs and Trade) 


DIVISION 5 - GOVERNOR'S ESTABLISHMENT 


DIVISION 6 - SALARIES AND ALLOWANCES TRIBUNAL 


LOTTERIES COMMISSION   


PREMIER: McGOWAN 

 
Nahan
Kirkup
Davies
 
 
Carey
Rowe
Sanderson
 

 

Lisa Baker

Div 3: Premier and Cabinet

[Division 3: Supplementary Information]


Div 4: Public Sector Commission

[Division 4: Supplementary Information]


Div 7: Department of Jobs, Tourism, Science and Innovation (Services 1: State Development, Jobs and Trade)

[Division 7: Supplementary Information]


Div 5: Governor's Establishment


Div 6: Salaries and Allowances Tribunal


Lotteries Commission

10:00 AM

 

 
Nahan
Kirkup
Davies
 
 
Carey
Rowe
Sanderson

 

Shane Love

11:00 AM

 

 
Nahan
Kirkup
Davies
 
 
Carey
Rowe
Sanderson

 

Janine Freeman

12 NOON

 

 
Nahan
Kirkup
Davies
 
 
Carey
Rowe
Sanderson

 

Shane Love
1:00 pm LUNCH BREAK
2:00 PM

DIVISION 16 - DEPARTMENT OF PRIMARY INDUSTRIES AND REGIONAL DEVELOPMENT (Services 4 to 12: Regional Development)  











PREMIER: McGOWAN 

 
 
Blayney
Mettam
Davies

 

Punch
Michel
Mubarakai
  

 

Shane Love

Div 16: Department of Primary Industries and Regional Development (Services 4 to 12: Regional Development)

[Division 16: Supplementary Information]

3:00 PM 

 

Blayney
Mettam
Davies

 

 

Punch
Michel
Mubarakai

 

 

Terry Healy 
4:00 pm   
 
Blayney
Mettam
Davies

 

Punch
Michel
Mubarakai

 

 

 

Janine Freeman
 5:00 pm

DIVISION 38 - DEPARTMENT OF MINES, INDUSTRY REGULATION AND SAFETY


DIVISION 39 - REGISTRAR, WA INDUSTRIAL RELATIONS COMMISSION

 

L'Estrange
Katsambanis
Catania

 

 
 
Punch
Michel
Mubarakai

 

Terry Healey

6:00 pm DINNER  BREAK
7:00 pm

DIVISION 40 - WA ELECTORAL COMMISSION  

DIVISION 7 - DEPARTMENT OF JOBS, TOURISM, SCIENCE AND INNOVATION (Service 1: Asian Engagement)   








Responsible Minister: JOHNSTON

 
Nahan
Kirkup
Davies 
 
 
Punch
Millman
Michel

 

Janine Freeman

Div 40: WA Electoral Commission


Div 7: Department of Jobs, Tourism, Science and Innovation (Service 1: Asian Engagement)

8:00 pm

 

Nahan
Kirkup
Love 

 

 

Punch
Millman
Michel

 

Lisa Baker
9:00 pm

 

Nahan
Kirkup
Love 
 
 

  

Punch
Millman
Michel

 

Lisa Baker
 10:00 pm COMMITTEE A CONCLUDES AT 10 PM

 


Back to Top


 

COMMITTEE B : THURSDAY, 21 SEPTEMBER 2017

Full Daily Hansard

Full Supplementary Information

TIME
COUNCIL CHAMBER
MEMBERSHIP
CHAIR
HANSARD EXTRACT
9:00 AM



DIVISION 14 – DEPARTMENT OF COMMUNITIES (Services 1 to 10: Child Protection; Women's Interest; Prevention of Family and Domestic Violence; Community Services)









Responsible Minister: McGURK  

 
Marmion
O'Donnell
McGrath
 
Punch
Hamilton
Michael
 
Ian Blayney

Div 14: Department of Communities (Services 1 to 10: Child Protection; Women's Interest; Prevention of Family and Domestic Violence; Community Services)

[Division 14: Supplementary Information]

10:00 AM



 
Marmion
O'Donnell
McGrath
 
Punch
Hamilton
Michael
 
Sabine Winton
11:00 AM



 
Marmion
O'Donnell
McGrath
 
 
Punch
Hamilton
Michael
 
Stephen Price
12 NOON

  
Marmion
O'Donnell
McGrath
 
 
Punch
Hamilton
Michael
 
 
Sabine Winton
1:00 PM
LUNCH BREAK
2:00 PM

DIVISION 41 - DEPARTMENT OF TRANSPORT 


DIVISION 42 - COMMISSIONER FOR MAIN ROADS


DIVISION 43 - PUBLIC TRANSPORT AUTHORITY 


FREMANTLE PORT AUTHORITY


PILBARA PORTS AUTHORITY


SOUTHERN PORTS AUTHORITY


DIVISION 25 - DEPARTMENT OF PLANNING, LANDS AND HERITAGE (Services 1 to 6: Planning; Lands)


DIVISION 44 - WA PLANNING COMMISSION


DIVISION 45 - WESTERN AUSTRALIAN LAND INFORMATION AUTHORITY

 

 
 
  
Harvey
Kirkup
Catania
 
 
  
Carey
 Stojkovski
Michael
 
 
Janine Freeman

Div 41: Department of Transport

[Division 41: Supplementary Information]


Div 42: Commissioner for Main Roads

[Division 42: Supplementary Information]


Div 43: Public TransportAuthority


Fremantle Port Authority


Pilbara Ports Authority

[Pilbara Ports Authority: Supplementary Information]


Southern Ports Authority


Div 25: Department of Planning, Lands and Heritage (Services 1 to 6: Planning; Lands)

[Division 25: Supplementary Information]


Div 44: WA Planning Commission


Div 45: Western Australian Land Information Authority

3:00 PM



 

 
Harvey
Kirkup
Catania
 
Carey
 Stojkovski
Michael
 
 
Stephen Price
4:00 PM
 
Harvey
Kirkup
Love
 
 
Carey
 Stojkovski
Michael
 
 
Sabine Winton
5:00 PM
 
Harvey
Kirkup
Love
 
 
Carey
 Stojkovski
Michael
 
 
Ian Blayney
6:00 PM
DINNER BREAK
7:00 PM

METROPOLITAN REDEVELOPMENT AUTHORITY


Responsible Minister: SAFFIOTI 

 
 
Harvey
Marmion
Love
 
 
 
Carey
Stojkovski
Michael
 
 
Sabine Winton

Metropolitan Redevelopment Authority

[Metropolitan Redevelopment Authority: Supplementary Information]




Div 14: Department of Communities (Services 18 to 21: Housing; Veterans Issues; Youth)

[Division 14: Supplementary Information]


Keystart Housing Scheme Trust

8:00 PM

DIVISION 14 - DEPARTMENT OF COMMUNITIES (Services 18 to 21: Housing; Veterans Issues; Youth)


KEYSTART HOUSING SCHEME TRUST 





Responsible Minister: TINLEY 

 

Krsticevic
Marmion
Catania

 

Carey
Stojkovski
Michael
 

 

 

 

Stephen Price

 

 9:00 PM

 

Krsticevic
Marmion
Catania

 

  

Carey
Stojkovski
Michael

 

 

 

Terry Healy

 

10:00 PM
COMMITTEE B CONCLUDES AT 10:00PM

 


Back to Top